BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 10031309
nr 1003 1309
Takarmatur
20-tal, höjd: 80 ca
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
söndag 20 december 2015
kl 19:14:49
19/12 09:19:29